Klimatyczne mieszkanie-duży balkon-widok na zieleń

Mieszkanie na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 40 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 2
  • Lokalizacja : Gdańsk Kokoszki , Borska
  • Rok budowy : 2009
  • Piętro: 0 na 1
  • Numer oferty : NIK116809
  • Cena za m2 : 7 475 PLN

Polecamy bardzo wygodne mieszkanie na wysokim parterze, dla osób aktywnych, szczególnie tych z duszą artysty :) 

Klimatyczne mieszkanie - posiada duży balkon od strony zachodniej z widokiem na zieleń, co sprawia, że mieszkanie wydaje się być większe. Przyjemnie jest wypić kawę na balkonie i cieszyć się pięknymi widokami o zachodzie słońca.

Mieszkanie 39,8m2 posiada jeden duży pokój z aneksem kuchennym oraz dużą, funkcjonalną wnękę z oknem, w której obecnie zaaranżowana jest sypialnia. Można łatwo wydzielić drugi pokój, stawiając ściankę np. z drzwiami przesuwnymi lub szklaną ściankę działową.

Okna w mieszkaniu są drewniane, podłogi są również drewniane, bambusowe.

Na drzwiach balkonowych zamontowane są żaluzje antywłamaniowe.

Niskie opłaty do zarządcy ok. 390 zł latem i ok. 500zł zimą.

Kameralny, jednopiętrowy blok mieszkalny, na ogrodzonym osiedlu z 2009r. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska - w cenie mieszkania.
Pralnia - suszarnia jest ogólnodostępna dla mieszkańców, jest tam miejsce na pralkę dla każdego mieszkańca, więc nie trzeba jej trzymać w łazience.

Przed wejściem do bloku znajdują się miejsca parkingowe dla mieszkańców.

Na klatce schodowej zamontowana jest winda schodowa dla osób niepełnosprawnych. Przed blokiem również zbudowany jest podjazd dla wózków.

Mieszkanie na  osiedlu Gdańska - Smęgorzyno, będącego częścią gdańskich Kokoszek, po lewej stronie ulicy Kartuskiej, jadąc do Żukowa. Położone jest  w pięknym miejscu, bardzo cichym i spokojnym, z dobrym dojazdem do centrum Gdańska jak również z szybkim dostępem do obwodnicy Trójmiasta i z dobrym wyjazdem na Kaszuby.

Mieszkanie znajduje się na bardzo spokojnym osiedlu niskich domów wielorodzinnych, w pobliżu terenów zielonych, lasu.

Jest to doskonałe miejsce do odpoczynku dla młodych, aktywnych osób, jak również dla osób starszych, chcących zamieszkać w spokojnym miejscu, w bezpośrednim kontakcie z przyrodą.

W okolicy wjazdu na osiedle usytuowany jest przystanek autobusu linii 268, którym można dojechać do przystanku PKM Gdańsk Kiełpinek przy Auchan. Niedaleko osiedla znajduje się sklep spożywczy. Wokól przyjemne trasy spacerowe,  biegowe i rowerowe.

Polecam to  mieszkanie osobom szukających ciekawej, unikalnej  nieruchomości.

Zapraszam do umówienia się na prezentację mieszkania. Irena Kaczorek 502-110-604.